Zpět na výpis článků25.01.2022Muži A

Loko Česká Lípa - Dukla Liberec

V sobotu 22.1.2022 čekala Českolipské hráče odveta s týmem Dukla Liberec.

V pátek bohužel českolipští hráči podlehli týmu Dukla Liberec hladce 3: 0. Páteční výsledek velice zklamal trenéra českolipských hráčů Jana Javůrka a tak před zápasem nastolil desetiminutovou nečekanou poradu. V této poradě hráčům vyčinil řadu individuálních i týmových chyb a jeho slova se linula celou českolipskou halou, tak jak na hráče mluvil hlasitě. Nicméně tento jeho proslov měl zřejmě úspěch, jelikož českolipští hráči zvítězili 3:0. Už od rozcvičení bylo znát, že českolipští hráči jsou odhodlaní a nabuzení podat lepší výkon než v pátečním utkání. Utkání začalo velmi dobře pro českolipské hráče a ti si vytvořili mírný náskok, který udržovali až do samotného konce prvního setu. Výborně Česká Lípa vede 1:0. Ve druhém setu se však Dukla Liberec výrazně zlepšila a zejména univerzal Vencovský bývalý extraligový hráč Dukly Liberec dělal českolipským hráčům problémy. Nicméně českolipští hráči zvládli i druhý set a máme zde stav 2:0. 3. Set se zpočátku nevyvíjel ideálně dle českolipských představ a body se přelévaly z jedné strany na druhou. Nečekalo nic jiného než oddechové časy Jana Javůrka, který opět zvýšil svůj silný hlas a českolipští hráči se probudili a dotáhli zápas k vítězství i za pomoci střídajících hráčů. Veliké poděkování také patří domácím fanouškům, kterých bylo na tento zápas možná nejvíce v celé sezóně a vytvořily tak velice bouřlivou kulisu, která hnala domácí hráče za vítězstvím děkujeme. V dalším kole přivítá Česká Lípa na domácí palubovce rezervu extraligového týmu Lvi Praha. Všichni jste tímto srdečně zváni v sobotu do českolipské haly.